İnstagram Profilime Kim Bakmış Nasıl Öğrenirim?

popigram

 

Profiline Baktığım Kişi Bunu Anlayabilir Mi?, Birinin Instagram Önerilerinde Nasıl Çıkarım?, İnstagram Profilime Kim Bakmış Nasıl Öğrenirim?, Detaylar yazımızda…

Instagram Takipçi Satın Al uygulaması profilinize giriş yapan kullanıcıların görüntülendiği bir özelliğe sahip değildir. Profil ziyareti yapan kullanıcıların listesine ulaşmak için kullanıcılar farklı uygulamalar tercih edebilmektedir. Instagram hikayenizin izlenme listesini hikayenizi açtığınızda sol alt köşede yer alan izlenme listesinden öğrenebilirsiniz.

Hikaye izlenme listesinin üst sırasında yer alan kişi ilk izleyen veya son izleyen kişi olarak değerlendirilmez. Mesaj, beğeni, izlenme gibi etkileşimleriniz hangi kullanıcı ile fazla ise o kullanıcının hesabı hikaye izlenme listesinde yukarılarda yer alacaktır.Tiktok Takipçi Satın Al özelliği profilinize giren kullanıcılara kim olduğunuz hakkında daha detaylı bilgi alma avantajı sağlamış durumdadır. Profil fotoğrafınızı büyüten kullanıcıları görebileceğiniz bir liste henüz oluşturulmamıştır.

 

Profiline Baktığım Kişi Bunu Anlayabilir Mi?

Profil ziyaretleri hiçbir kullanıcı tarafından görünmez. Instagram’da henüz böyle bir uygulama bulunmamaktadır. Hesabınızı takip ettiğiniz kullanıcı profilinizi inceliyorsa bu iki hesap arasındaki etkileşimi artıracaktır.

Beğeni, paylaşım ve mesajlaşma iletişimlerini hangi takipçiniz ile fazla gerçekleştiriyorsanız atacağınız hikayede bu kullanıcı üst sıralarda görünecektir. Paylaşımlarınızın keşfet alanında görünmesi için yüksek takipçi ve etkileşime ihtiyacınız vardır. instagram ücretsiz takipçi uygulaması da belli bir algoritma ile etkileşimlerinize eklenmektedir.

 

Birinin Instagram Önerilerinde Nasıl Çıkarım?

Instagram’da ortak arkadaşınız olan ve aynı içeriklere ilgi duyduğunuz hesaplar arkadaş önerilerinde çıkmaktadır. Aynı şekilde kişisel hesabınız da farklı bir kullanıcının hesabında arkadaş önerisi olarak görünecektir. Profilinizin öneri listesinde görünmesini istemiyorsanız kapatma işlemi için yapılması gerekenler:

  • Profil Düzenle sekmesine girin
  • Hesap Önerileri Göster kısmında yer alan kutudaki işareti kaldırın
  • Gönder butonuna basın

 

İlginizi çekebilir:  Matematik Akrostiş, Matematikle ilgili Akrostiş

Keşfete Düşmek İçin Ne Yapmak Lazım?

Belli sayıda takipçi sayısına ulaşmış olmak ve gönderilerinize yapılan beğeni, yorum gibi etkileşimlerin yüksek olması gerekir. Açılan yeni hesaplarda takipçi sayısı az olduğu için keşfet kısmında gönderisinin görünme ihtimali de azdır. buy.fans özelliği sayesinde yeni hesapların spam olup olmadığı da anlaşılır hale gelmiştir. Hesabınızın takipçi sayısını artırmak için Popigram.com Instagram takipçi paketlerini inceleyebilir sizin için en uygun paketi güvenle satın alarak popülerliğinizi hızla artırın.

 

(Sponsorlu İçeriktir.)

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir